Jak na to

8. června 2018 11:45

Jak si vyrobit přírodní repelenty? Dozvíte se v pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! Do vašich domácností se opět vrací oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Václavem Postráneckým.

V dalším díle pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ se dozvíme, jak ochránit rostliny před houbovými chorobami. Milovníky akvaristiky potěší reportáž věnovaná chovu kuriózní rybky bojovnice pestré. Zahrádkářům pomůžeme vybrat stálezelené dřeviny do živých plotů. V rubrice Prima NÁPADY se od Pavla Zemana poučíme o tom, jak pomocí sádrokartonu odhlučnit pokoj. Příroda nám nabízí nepřeberné množství krásných a zajímavých rostlin, my si tentokráte představíme některé nenáročné trvalky kvetoucí v létě. Víte, co všechno je potřeba zařídit a připravit, než vyrazíte se psem na dovolenou? Nebude chybět ani oblíbená listárna s Václavem Větvičkou. Na závěr se dobře připravíme na útoky obtížného hmyzu a vyrobíme si přírodní repelenty.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezónních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.

Sledujte v neděli 10. června 2018 v 11.55 na Primě

Sdílejte článek

Přečtěte si také