Jak na to

27. října 2017 11:55

Jak si vyrobit razítka s halloweenskými motivy? Dozvíte se v pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! Po týdenní pauze se do vašich domácností opět vrací oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Václavem Postráneckým.

Na pravou míru uvedeme mýty o popínavých rostlinách a prozradíme, jaké jsou naopak jejich výhody. Poradíme s pěstováním hrnkových gerber, které sice vyžadují více péče, ale jejich krása za to stojí. Netradiční podzimní věnce z lipového dřeva vás naučí vyrobit Markéta Machačová.

Pokud chcete ve vašem akvárku chovat něco jiného než rybičky, ukážeme, jak na chov sladkovodních krevet. Tess Gemelová předvede, jak si doma vyrobit linorytová razítka s halloweenskými motivy. Máte doma jen balkon, ale toužíte po zahradě? Řešením pro vás, doslova na míru, jsou minizahrádky. V listárně Václav Větvička rozpozná šalvěj lepkavou a zodpoví i další dotazy diváků. V rubrice Prima NÁPADY najdou všichni kutilové návod na výrobu němého sluhy na oblečení.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.

Sledujte v neděli 29. října 2017 v 11.50 na Primě.


Přečtěte si také