Jak na to

23. listopadu 2018 11:45

Jak udělat hravý dřevěný tác? Prozradíme v pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

I v dnešním díle se v rubrice Rostlinolékařství zaměříme na škůdce v domácnosti, tentokráte hlavně na roztoče a štěnice. Milovníci akvaristiky, a především obojživelníků, si přijdou na své v reportáži o vzácném, ve volné přírodě kriticky ohroženém vodním dráčkovi neboli axolotlu mexickém. Nastal nejvyšší čas připravit se na předvánoční úklid podle dobrých rad našich babiček, který si ale usnadníme díky novým technologiím. Abychom mohli příští týden zapálit první adventní svíčku, vyrobíme si krásný adventní svícen jednoduchou kombinací rostlin, vánočních ozdob a mísy v barvě rosa gold, která je hitem letošních Vánoc.

Své šikovné ruce rozhodně nenecháme zahálet a budeme vyrábět dál – filcované šperky a v rubrice Prima NÁPADY zhotovíme praktický dřevěný tác, který poslouží nejen jako servírovací podnos, ale také jako hra Člověče, nezlob se. Na závěr se dozvíme, jak si připravit seznam pro nákup trvalek v zahradnictví, a chybět samozřejmě nebude ani Listárna s Václavem Větvičkou.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí nově Oldřich Navrátil se svými hosty.

Sledujte v neděli 25. listopadu 2018 v 11.50 na Primě


Přečtěte si také