Jak na to

6. října 2017 11:50

Jak vypadá láska u papoušků? Dozvíte se v pořadu PRIMA RECEPTÁŘ

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! Po týdenní pauze se do vašich domácností opět vrací oblíbený hobby magazín PRIMA RECEPTÁŘ s Václavem Postráneckým.

Vřesoviště vás svými barvami bude těšit celý rok. Poradíme, jak si ho založit. Paní Simona předvede, jak si vyrobit originálního vlněného ptáčka, který nám nikdy nikam neuletí. Sternbergie neboli lužanky jsou krásné pozdní květiny, které by na vaší zahradě dělaly parádu právě teď – ukážeme, jak a kam je zasadit. V rubrice Prima NÁPADY přineseme návod na výrobu nástěnky nejen pro školáky.

Ukážeme, jak vypadá láska u papoušků, prozradíme i, jak probíhá páření. Kdo z vás ví, že kousek od Radotína jsou komunitní pastviny? Můžete na nich najít vzácné druhy motýlů, rostlin, ale také ovce a kozy.

Samozřejmě se na vás těší Václav Větvička ve své listárně. Střecha, která je zelená, čistí vodu, a zároveň šetří energii? To není sen, ale realita – vysvětlíme, jak si mokřadní střechu založit.

PRIMA RECEPTÁŘ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.

Sledujte v neděli 8. října 2017 v 11.50 na Primě

Sdílejte článek

Přečtěte si také