Jak na to

26. května 2023 11:50

Gabriela Svoboda

Královna květin zaslouží tu nejlepší péči, Eva poradí jak na to

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem a Evou Borskou.

Pokud jste ještě nezasadili teplomilnou zeleninu, nic není ztraceno! Ukážeme, jak na to i jak správně plodovou zeleniny přihnojovat. Ze staré hasičské hadice vyrobíme dřevěný skládací chodníček, samozřejmě Na Míru. Péče o růže je považována za královskou disciplínu – představíme jejich skupiny, poradíme s nákupem, sázením i péčí o ty opakovaně kvetoucí. Beze ztrát připravíme další jarní plodinu – z hrášku i s lusky vykouzlíme vynikající relish s kotletou.

Moderní technologie hrají čím dál větší roli v každém aspektu našeho života. Představíme možnosti bezdotykové moderní domácnosti. I zalévání má na zahradě své zákonitosti – prozradíme, kolik litrů které plodině dopřát, jak často i jakou vodou zalévat. Minutový manžel – lekce pro ženy se zaměří na vykružování otvoru pro instalaci zásuvky nebo vypínače do OSB desky v dřevostavbě. Nelákají vašeho pejska granule? Pak zkuste krmení metodou BARF, tedy syrovou stravou.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je magazín plný praktických rad a nápadů pro všechny milovníky zahrad, teras i balkonů, stoupence tradičních hodnot i trendů moderní doby, vyznavače příjemného, bezpečného bydlení. S moderátorskými hvězdami Oldřichem Navrátilem, Evou Borskou, Markétou Mayerovou, s hercem a kutilem Mírou Noskem, zahradními experty Ludmilou Duškovou a Honzou Kopřivou, veterinářkou Míšou Riedlovou, zahradníkem Michalem Plundrou a kuchařem Lubošem Rychvalským.

Více najdete na https://primadoma.tv/

Sledujte v neděli 28. května 2023 v 11.50 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také