Jak na to

14. října 2022 11:50

Gabriela Svoboda

Luboš Rychvalský nám předvede, že i kukuřice se dá zpracovat beze ztrát

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem a Evou Borskou.

Pěstování paprik v nádobách je vhodné i pro ty, kteří si musí vystačit s balkonem. Ukážeme, jak na to. Na Míru se tentokrát pustíme do dřevěné skládací hry na cesty pro děti i dospělé. Podíváme se na úklid našich domovů napříč staletími a představíme nejnovější pomocníky, kteří vám mohou velmi ušetřit čas. Beze ztrát zpracujeme kukuřici, a to metodou sous-vide včetně listů – připravíme domácí karamelový popcorn i polentu.

Už nevíte, co s úrodou jablek, hrušek a dalšího ovoce? Zkuste je usušit trochu jinak – ve formě pasty. Eva Borská se v Minutovém manželovi – lekcích pro ženy naučí, jak nahodit jističe. Máte svého kočičího mazlíčka doma už dlouho? Pak jistě víte, jak o kočičí seniory pečovat. Před ukládáním nářadí na zimu si také uděláme pořádek v zahradním domku.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je magazín plný praktických rad a nápadů pro všechny milovníky zahrad, teras i balkonů, stoupence tradičních hodnot i trendů moderní doby a vyznavače příjemného, bezpečného bydlení. S moderátorskými hvězdami Oldřichem Navrátilem, Evou Borskou, Markétou Mayerovou, s hercem a kutilem Mírou Noskem, zahradními experty Ludmilou Duškovou a Honzou Kopřivou, veterinářkou Míšou Riedlovou, zahradníkem Michalem Plundrou a kuchařem Lubošem Rychvalským.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 16. října 2022 v 11.50 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také