Jak na to

17. září 2021 11:45

Gabriela Svoboda

Míra Nosek se poprvé představí v RECEPTÁŘI PRIMA NÁPADŮ již tuto neděli

Již tuto neděli, 19. září, se diváci oblíbeného hobby magazínu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ mohou těšit na novou známou tvář – Míru Noska. Pohledný herec a režisér chce ve své rubrice „Na Míru“ ukázat, že do vyrábění se může pustit každý, i ten, kdo nemá dílnu

„Pokoušíme se domácím kutilům trochu zpřístupnit výrobu čehokoli v domácích – nikoli dílenských – podmínkách. Ne každý má doma pokosovou pilu, flexu nebo třeba frézu, a my se snažíme ukázat, že to jde i bez toho a že se lidé nemusí děsit, že to nedokážou. Plus pokaždé přicházíme s nějakou drobnou radou pro zjednodušení a funkčnost vyráběné věci,“ představuje svoji novou rubriku Míra Nosek.

Hned v prvním dílu, který půjde na Primě již tuto neděli 19. září v 11.45, ukáže Míra výrobu jednoduchého, ale účelného dřevníku a rovnou poradí i s přípravou samotného dřeva na zimu. V dalších dílech divákům představí výrobu lavice s botníkem, stylového stolečku z kulatiny nebo kovového odkapávače do krbu.

„Kutil jsem byl vždycky, teď to jen bude trochu více vidět. Jinak samozřejmě zůstávám hlavně hercem,“ říká o svém účinkování v RECEPTÁŘI PRIMA NÁPADŮ Míra Nosek.

Sdílejte článek
Štítky na míru

Přečtěte si také