Jak na to

23. dubna 2021 11:55

Pavlína Wagnerová

Na co si dát pozor při pořizování štěněte?

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

Poslední dubnový díl pořadu poradí, jak se pustit do sázení brambor, protože ty vlastní chutnají k jídlu nejlépe. Pavel „Kutil“ Zeman se v Prima NÁPADECH s Honzou Hermanem pustí do výroby kočičího stromu. Pořízení pejska ovlivní váš život na celou řadu let. Poradíme, na co si dát při hledání štěněte pozor, abyste měli jistotu, že pochází ze zdravého prostředí. Pokud jste se rozhodli v domácnosti investovat do dekorací či oblečení z dražších materiálů, vysvětlíme, jak se o ně starat.

Na koupání to sice venku zatím moc nevypadá, ale bazény přijdou ke slovu dřív, než se zdá. Ukážeme různé možnosti jejich čištění i ohřevu vody v nich. Šárka Rooya se pustí do výroby krásného šperku ve tvaru vážky z měděného drátu. Podíváme se na různé druhy okurek a nejvhodnější způsoby jejich pěstování.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 25. dubna 2021 v 11:55 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také