Jak na to

3. června 2021 20:15

Pavlína Wagnerová

Návrhem funkčních zón pokračuje seriál o plánování zahrady

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

Ať už máte doma králíky pro potěchu nebo na chov, určitě máte i velkou spotřebu sena. Ukážeme, jak správně sekat trávu, abyste si na příští zimu mohli usušit seno domácí. Pavel „Kutil“ Zeman se s Honzou Hermanem vydají pryč z dílny a pustí se do rekonstrukce a pokládky suché plovoucí podlahy. Vrátíme se k našemu miniseriálu o výchově štěněte a poradíme, jak si s ním nastavit pravidla. V rubrice Domov prozradíme, jak se teď po sezoně pustit do údržby plynového kotle.

Blíží se sezona svateb, a proto ukážeme, jak si na tuto slavnostní příležitost vyrobit originální dekorace do vlasů z korálků. V seriálu o plánování zahrady se tentokrát vrhneme do praxe a provedeme vás návrhem funkčních zón v zahradě. Vrátíme se k růžím – tentokrát se pustíme do boje s jejich škůdci a prozradíme, čím růže přihnojit. Zaměříme se také na ochranu brambor před mandelinkou i plísní bramborovou.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 6. června 2021 v 11.50 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také