Jak na to

19. listopadu 2021 11:45

Gabriela Svoboda

Nyní je ten správný čas vysadit ozimou cibuli

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

Věděli jste, že cibuli můžete mít na jaře velmi brzy? Stačí teď v listopadu zasadit její speciální ozimou odrůdu. Pokud rádi vaříte a zkoušíte nové recepty, jistě oceníte stojan na kuchařku, který si s námi vyrobíte Na Míru. Nejen my lidé potřebujeme pohyb a zábavu. Proto ukážeme, proč a jak zabavit doma kočku. Opět se zaměříme na úrodu na talíři. Předvedeme nejen správné krájení cibule, ale přidáme i recept na přípravu chutného salátu.

S Šárkou Rooyou vyrobíme náramek a nákotníček v jednom z bavlněné příze a korálků, a to technikou háčkování. Poradíme také, jak se starat o nábytek tak, aby vám dlouho vydržel. Zaměříme se na ochranu stromků před okusováním zvěří i pokojových rostlin před škůdci.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 21. listopadu 2021 v 11.45 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také