Jak na to

11. prosince 2020 11:55

Pavlína Wagnerová

Pavel s Honzou vás naučí vyrobit dřevěného houpacího koníka

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

Lída Dušková a Honza Kopřiva představí netypickou, ale účinnou ochranu stromků proti okusu zvěří. Originální dárek pro děti můžete vyrobit sami doma. Pavel „Kutil“ Zeman a Honza Herman ukážou, jak snadno na výrobu dřevěného houpacího koníka. Ačkoli lidé si silvestrovské oslavy užívají, naši čtyřnozí mazlíčci to tak nemají. Poradíme, jak psům a kočkám ulevit od stresu způsobeného rachejtlemi a petardami. Originální ručně vyrobené vánoční přání bude pro všechny obdarované v dnešní době e-mailů a SMS jistě vzácností.

Vánoční ozdoby na stromeček si také zvládnete vyrobit sami. Zkuste třeba hvězdičku z drátku a korálků. Listárna se tentokrát zaměří na orchideje a domácí rostliny. Domácí kosmetika je v posledních letech velkým trendem. Předvedeme, jak si doma vyrobit šumivou kouli do vany, třeba pro relax po předvánočním úklidu. A samozřejmě přineseme i aktuální rady do zahrady.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 13. prosince v 11.50 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také