Jak na to

16. října 2020 10:27

Pavlína Wagnerová

Poradíme, co máte udělat teď na pozdim s jiřinami a mečíky

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

Máte ještě na záhonech jiřiny a mečíky? Tak vězte, že právě teď je nejvyšší čas na jejich uložení k zimnímu spánku. V zahrádkářské poradně si ukážeme, jak na to, aby nám dobře přečkaly zimu a na jaře byly schopny nové výsadby. Společně s Pavlem „Kutilem“ Zemanem a Honzou Hermanem si také vyrobíme hodiny z domina. Chovatelé slepic se dozvědí, jak na čmelíky. V rubrice DOMOV prozradíme, na co lze využít rašelinu.

Pustíme se do tvorby dekorace ze sušených zahradních květin, doplněné o květiny filcové. Poradíme, jak na výběr vodovodní baterie, aby byla kvalitní, hezká, a zároveň úsporná. V listárně probereme letošní úrodu rajčat, cuket, brambor i zelí. Topíte, a stejně je vám doma stále zima? Možná vám někudy uniká teplo nebo máte špatné zateplení. Poradíme, co s tím.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 18. října 2020 v 11.45 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také