Jak na to

30. září 2022 11:55

Gabriela Svoboda

Poradíme vám, jak se připravit na příchod štěněte do vaší rodiny

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem a Evou Borskou.

Výkyvy letošního počasí daly letos trávníku skutečně zabrat. Poradíme, jak se o něj postarat, aby byl v příští sezoně opět svěží. Věděli jste, že spousta tepla nám uteče okny? A to i tehdy, když jsou zavřená. Zaměříme se na to, kdy vyměnit celá okna, kdy pouze skla a kolik tak můžeme ušetřit. Na Míru vyrobíme vozíček na dříví, pomocí kterého snadno dostaneme naštípané špalky k dřevníku nebo přímo krbu. Na návštěvu zajdeme do hodinářství a podíváme se, jaké hodiny a hodinky jdou ještě opravit.

V rubrice Napřírodno probereme druhy zeleniny, které se dají vyset a sklidit ještě teď do příchodu mrazíků. Pořízení štěněte změní náš život na mnoho let. Poradíme, jak o něj ze začátku pečovat, seznamovat ho s prostředím i projít s ním první očkování. Minutový manžel – lekce pro ženy přinese návod, jak na zdech zamaskovat díry po převěšení obrazů bez toho, aniž byste museli znovu malovat. Beze ztrát se pustíme do zpracování cuketové úrody, ze které vykouzlíme cuketový chléb, a ukážeme také, jak na flambování.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je magazín plný praktických rad a nápadů pro všechny milovníky zahrad, teras i balkonů, stoupence tradičních hodnot i trendů moderní doby, vyznavače příjemného, bezpečného bydlení. S moderátorskými hvězdami Oldřichem Navrátilem, Evou Borskou, Markétou Mayerovou, s hercem a kutilem Mírou Noskem, zahradními experty Ludmilou Duškovou a Honzou Kopřivou, veterinářkou Míšou Riedlovou, zahradníkem Michalem Plundrou a kuchařem Lubošem Rychvalským.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 2. října 2022 v 11:55 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také