Jak na to

24. května 2019 11:50

Pavlína Wagnerová

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ vás naučí nápaditě servírovat zeleninové občerstvení

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

V dalším dílu vás pozveme v rámci blížícího se Víkendu otevřených zahrad na návštěvu do klášterní zahrady Benediktinského arciopatství sv. Vojtěcha a sv. Markéty v Praze-Břevnově, nejstaršího mužského kláštera. Zanedlouho oslavíme Den dětí, a tak se na dětskou party pořádně připravíme a naučíme se nápaditě naservírovat zdravé zeleninové občerstvení. V rubrice Naše zvířata vycestujeme se psem na dovolenou.

Představíme stálezelené choísie, zadržíme vlhkost v půdě a omezíme růst plevele pomocí zamulčování záhonů. V oblíbené rubrice Prima NÁPADY ukážeme přesný postup stavby suché kamenné zídky. Nabídneme tipy, čím doplnit a vylepšit základní techniky patchworkového tvoření. V Listárně Václava Větvičky zodpovíme dotazy diváků.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Sledujte v neděli 26. května 2019 v 11.50 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také