Jak na to

2. září 2022 11:55

Gabriela Svoboda

Receptář prima nápadů zahajuje lekce pro ženy pod vedením minutového manžela

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem a Evou Borskou.

První díl podzimní části sezony pozve diváky na návštěvu na chatu Oldřicha Navrátila, a především na jeho zahradu. Ač se to nezdá, letošní počasí neobyčejně přeje rajčatům. Poradíme, jak prodloužit jejich sklizeň, aby vám plodily až do zámrazu. Pokud doma nebo na chalupě topíte dřevem, jistě oceníte návod na výrobu stylového dřevníku Na Míru. Vyrazíme na návštěvu ke šperkaři, který poradí, jak o svoje klenoty správně pečovat. Říká se, že střecha má být na celý život. Pokud se tak chystáte doma nebo na chalupě na novou, poradíme s výběrem krytiny a přidáme tipy, na co si dát při výměně pozor.

V nové rubrice Napřírodno se představí staronový zahradník Michal Plundra, který nás bude provázet permakulturními zahradami. Podíváme se i na chov oslů a vše, co je k němu třeba. V prvním dílu rubriky Minutový manžel – lekce pro ženy se Eva Borská pustí do výměny žárovky pod dohledem Pepy Libického. Beze ztrát uvaříme tentokrát česnek – z pečeného bude skvělá omáčka na plněné papriky s cuketovým steakem, ze slupek pak vynikající chipsy.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je magazín plný praktických rad a nápadů pro všechny milovníky zahrad, teras i balkonů, stoupence tradičních hodnot i trendů moderní doby, vyznavače příjemného, bezpečného bydlení. S moderátorskými hvězdami Oldřichem Navrátilem, Evou Borskou, Markétou Mayerovou, s hercem a kutilem Mírou Noskem, zahradními experty Ludmilou Duškovou a Honzou Kopřivou, veterinářkou Míšou Riedlovou, zahradníkem Michalem Plundrou a kuchařem Lubošem Rychvalským.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 4. září 2022 v 11:55 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také