Jak na to

29. května 2020 11:50

Pavlína Wagnerová

Šárka Rooya vás naučí vytvořit textilní aplikaci

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

Receptář prima nápadů se v posledním květnovém dílu zaměří na sázení zeleniny, aby byla letošní úroda opravdu bohatá. Poradí, jak můžeme zabránit lalokonosci, aby nenapadal naše okrasné keře. V rubrice Prima NÁPADY ukážou Pavel s Honzou, jak si postavit praktický stojan na kola. Šárka Rooya tentokrát vytvoří jednoduchou textilní aplikaci.

Samozřejmě nezapomínáme ani na čtyřnohé mazlíčky a ve veterinární poradně se budeme věnovat cestování se psím kamarádem. S blížícím se létem ukážeme i výrobu multifunkčního stolku k bazénu, na který si odložíte kávu, pověsíte mokrý ručník a uložíte do něj i dětské hračky.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 31. května 2020 v 11.50 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také