Jak na to

5. října 2018 11:30

Udělejte si knihovnu na stěnu! Jak? Dozvíte v pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Václavem Postráneckým.

V dalším dílu pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ se zaměříme na choroby česneku během růstu a skladování. Popustíme uzdu své fantazii a vyzdobíme dekorační předměty korálkovou mozaikou. Pomůžeme slepičkám z velkochovů najít nový domov a naplnit heslo „pět slepiček na dvoreček“ – odvděčí se nám za to snůškou čerstvých vajec.

Pro inspiraci vyrazíme do Brna do zelené oázy neboli na malou městskou zahradu. Pustíme se do pěstování nádherných bahenních ibišků. V rubrice Prima NÁPADY vyrobíme s pomocí Pavla Zemana originální knihovnu na stěnu. Představíme možnosti pěstování fíkovníku ve volné půdě. A neochudíme se samozřejmě ani o pravidelnou Listárnu s Václavem Větvičkou.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.

Sledujte v neděli 7. října 2018 v 11.45 na Primě

Sdílejte článek

Přečtěte si také