Jak na to

25. června 2021 12:55

Gabriela Svoboda

V posledním dílu miniseriálu o plánování zahrad se podíváme na trvalkové záhony

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

Poradíme, jak se postarat o velké zeleninové záhony s pomocí kultivátoru i jak na přiorávku brambor. Pavel „Kutil“ Zeman vyrobí s Honzou Hermanem interaktivní domeček pro děti, aby se z nich v dospělosti stali také zruční kutilové. Ve veterinární poradně se budeme věnovat výcviku štěněte a ukážeme, co by měl umět pejsek každé velikosti. V létě trávíme všichni mnoho času venku, proto poradíme, jak k sobě nelákat obtížný hmyz.

Skvělým doplňkem na léto budou nevšední motýlí náušnice z křišťálové pryskyřice. V posledním díle seriálu o plánování zahrad se podíváme na trvalkové záhony. Poradíme, jak si výrazně ochladit vodní mlhou zahradní posezení i v parném létě. Na závěr ukážeme, jak se efektivně pustit do boje s lalokonosci.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 27. června 2021 ve 12.55 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také