Jak na to

26. listopadu 2021 11:45

Gabriela Svoboda

V Receptáři Honza s Pavlem vyrobí praktickou stoličku

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

Ačkoli to tak za okny nevypadá, je čas začít chystat naše balkony a parapety na jaro. Jak? No přece výsevem muškátů! Zblízka se podíváme na zubní kámen u našich čtyřnohých mazlíčků – vysvětlíme, jak se tvoří, jaké má důsledky, a především jak mu předcházet. Eva Borská se inspiruje japonskou kuchyní a pustí se do zdravé omelety. Pokud se ani vám nevyhnula podzimní rýma, určitě oceníte návod na výrobu borovicového balzámu, díky kterému se vyhnete alespoň odřenému nosu.

Vánoční dekoraci v netradičních barvách si zase můžete vytvořit podle návodu Šárky Rooyi, a ještě u toho šikovně zrecyklovat plechovky. Stoličku s výklopným stupínkem, aby se vám lépe vyndaval vánoční servis po babičce nebo schované cukroví, vyrobí Honza Herman a Pavel „Kutil“ Zeman v rubrice Prima nápady. Představíme zajímavé odrůdy cibule, které si vypěstujete z osiva, a před zimním spánkem ošetříme ovocné dřeviny před škůdci.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 28. listopadu 2021 v 11.45 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také