Jak na to

12. června 2020 11:55

Pavlína Wagnerová

V Receptáři jsme se zaměřili na možnosti ohřevu vody v bazénu

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

Je tady půlka června a s ní první vlna úrody na zahrádce, kterou máme všichni tak rádi. V zahrádkářské poradně tento týden Honza Kopřiva s Lídou Duškovou poradí, jak využít posekanou trávu. Honza Herman s Pavlem „Kutilem“ Zemanem se v Prima NÁPADECH pustí do výroby opláštění sudu na vodu. Za chvíli je tu léto, a to pro naše čtyřnohé miláčky znamená spoustu času stráveného na zahradě nebo na dlouhých procházkách. S tím se však bohužel pojí i vyšší riziko poranění nebo úrazu – ve veterinární poradně proto ukážeme, jak ošetřit drobná poranění u psů.

I ten nejzkušenější zahrádkář jistě ocení návod, jak se zbavit nejrůznějších druhů škůdců na zahradě i v truhlících. Pokud máte na zahradě bazén, určitě ho už připravujete na zahájení sezony. Počasí letos koupání zatím moc nepřeje, proto poradíme, jak na ohřev vody v bazénu. Šárka Rooya pak ukáže, jak si vyrobit svíčku ze včelího vosku s bylinkovým aranžmá. A na závěr přineseme recepty na pečený čaj a mátový i levandulový sirup, které si na zimu můžete začít připravovat právě teď, v době sklizně.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 14. června 2020 v 11.55 na Primě!


Přečtěte si také