Jak na to

22. listopadu 2019 11:55

Pavlína Wagnerová

V Receptáři jsme se zaměřili na nevhodné aktivity psů

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

Protože již za týden oslavíme první adventní neděli, připravíme si adventní věnec ve stylu klasických českých Vánoc. Budeme se věnovat sázení stromů do krajiny a představíme si sukulentní živé kameny. V zimě chce mít každý doma pěkně teplíčko, a tak si ukážeme možnosti ve vytápění domácností.

Pro milovníky zvířat se zaměříme na nevhodné aktivity pejsků a těm, kteří se našli spíše v rostlinné říši a zahrádkaření, odpovíme na dotazy v Listárně Václava Větvičky. V rubrice Prima NÁPADY s Vilémem Hamplem zrenovujeme starou skříňku. A pomyslnou třešničkou na dortu bude recept na skvělý krém na cup cake.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Sledujte v neděli 24. listopadu 2019 v 11.55 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také