Jak na to

24. dubna 2020 11:45

Pavlína Wagnerová

V Receptáři prima nápadů se zaměříme na bylinky

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

Pro ty, kdo mají nejraději plodiny z vlastní úrody, nastal čas zasadit brambory a podívat se, jak po zimě dopadly bylinkové záhony. Bylinky se dají pěstovat i na balkóně nebo za oknem, povíme si jak na to. S našimi čtyřnohými kamarády je spousta radosti, ale občas i starostí. Paní doktorka nám vysvětlí, co je to falešná březost a jak si s tímto problémem poradit. V rubrice tvoření s Rooyou nám Šárka ukáže svou oblíbenou techniku - vinutí skla.

Kutilové z Prima Nápadů vyrobí příjemné posezení na zahradu, které je ideální na klidné letní večery. A pokud jste někdy bydleli v malém bytě, určitě víte, jak problematické může být ukládání věcí v domácnosti. Ukážeme vám, jak lze tento problém vyřešit a jak co nejvíce prostoru ušetřit.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 26. dubna 2020 v 11.55 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také