Jak na to

21. května 2021 11:50

Pavlína Wagnerová

V Receptáři se dozvíme jak bojovat proti škůdcům ve skleníku

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

Poradíme, jak na údržbu zahrady s pomocníky, kteří nebudou hlukem rušit vaše sousedy, a vy k nim nebudete potřebovat neustále tahat kabely. Pavel „Kutil“ Zeman se s Honzou Hermanem pustí do výroby dřevěného dětského odrážedla. Představíme jedno z nejzajímavějších plemen skotu – highlandery – chytré, klidné, zvídavé a nenáročné. Eva Borská se tentokrát spolu s výživovou poradkyní Viktorií Hrazdílkovou bude věnovat zdravému grilování a připraví lososové karbanátky se zeleninou.

Jemné cinkání ve větru hladí na zahradě po duši. Šárka Rooya proto vyrobí originální závěsnou zvonkohru. V dalším pokračování miniseriálu Plánujeme zahradu prozradíme, jak navrhnout zahradu, která bude ladit se svým okolím ve všech ohledech. Poradíme, jak zušlechtit zanedbané plochy v okolí vaší zahrádky, aby se plevele a náletové dřeviny nešířily i k vám. Na zoubek se podíváme škůdcům ve skleníku a ukážeme, jak s nimi bojovat biologickou cestou.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 23. května 2021 v 11.50 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také