Jak na to

29. listopadu 2019 11:44

Pavlína Wagnerová

V Receptáři se dozvíte, jak je to se soužitím dětí a psů

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

Konečně ho tu máme… První advent! Pokud stále ještě nemáte adventní svícen, spolu s Pavlem Zemanem v rubrice Prima NÁPADY si stihnete jeden takový bleskurychle vyrobit. A když už jsme u těch předvánočních příprav, pustíme se do balení dárků ve stylu upcyklace a bez povšimnutí nenecháme ani úklid. Tentokráte se zaměříme na možnosti čištění podlah. Naučíme se vyrábět květiny z papíru. I dnes oblékneme kuchařskou zástěru, abychom zpracovali zeleninu a následně ji nechali zkvasit.

V rubrice Naše zvířata probereme bezproblémové soužití dětí a pejsků. Připravíme si nářadí pro zimní roubování a ke slovu se samozřejmě dostane i Listárna Václava Větvičky.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Sledujte v neděli 1. prosince 2019 v 11.45 na Primě!


Přečtěte si také