Jak na to

12. listopadu 2021 11:55

Gabriela Svoboda

V Receptáři si ozdobíme látkovou tašku podzimním motivem

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

Co můžeš udělat na podzim, neodkládej na jaro. Tohle pořekadlo na zahradě určitě platí, obzvlášť ohledně podzimního výsevu zeleniny. Svoje kočičí mazlíčky můžete doma snadno zabavit hlavolamem na pamlsky. Ukážeme, jak ho vyrobit Na Míru. A u mazlíčků zůstaneme a podíváme se na exotické ovoce a jeho druhy, vhodné pro naše pejsky i kočičky. Pokud jste s dětmi vydlabávali dýně, poradíme, jak zužitkovat vydlabanou dužinu.

Pokud také neholdujete plastovým nákupním taškám, předvedeme, jak si můžete tašku látkovou ozdobit originálním podzimním vzorem se žilnatinou listů. Vypěstovat kvalitní broskve je umění vzhledem k tomu, jak jsou stromy náchylné k houbovým chorobám. Poradíme, jak s nimi bojovat. Zaměříme se také na fytoterapii, tedy léčbu pomocí bylinek. S koncem sezony se podíváme i na ošetření skleníku a jeho čištění.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 14. listopadu 2021 v 11.55 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také