Jak na to

10. prosince 2021 11:45

Gabriela Svoboda

V Receptáři vyrobí Míra praktický herní stolek

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

Při poledni třetí adventní neděle se vydáme na zahradu za ptáčky a ukážeme si, jak pro ně připravit krmítka. Koneckonců jsou právě ptáčci nejlepšími predátory proti škůdcům! V rubrice Na Míru předvedeme, jak si vyrobit herní stolek s boxy na nápoje a poličkami na výhru nejen pro všechny milovníky deskovek. Podíváme se dále na rizika, která čekají naše mazlíčky během vánočních svátků a oslav silvestra. S Evou Borskou se opět pustíme do vánočního pečení, tentokrát do kváskové vánočky.

Vytvoříme další vánoční dekoraci, a to korálkový věneček, že kterého vyrobíte i originální náušnice. Poradíme, jak mít i v tomto ročním období teplo pod pergolou. Provedeme vás výběrem neobvyklých či zapomenutých odrůd zeleniny, jejichž pěstování byste v příštím roce rozhodně měli vyzkoušet. A vrátíme se i k úrodě letošní a zkontrolujeme její správné uskladnění.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 12. prosince 2021 v 11.45 na Primě!

Sdílejte článek
Štítky rizika

Přečtěte si také