Jak na to

17. prosince 2021 11:55

Gabriela Svoboda

Vánoční svátky si užijte vy i vaši čtyřnozí mazlíčci

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

Přestože půjde o poslední letošní díl pořadu a na zahradě se toho právě mnoho dělat nedá, ani tak na ni nezapomeneme a vyzkoušíme klíčivost osiva zeleniny, ať máme na jaro vše připravené. V duchu nadcházejících svátků se v rubrice Na Míru pustíme do výroby dřevěného svícnu. Poradíme, jak připravit skvělé Vánoce i pro vaše čtyřnohé mazlíčky, ať již jde o dárečky či dobrůtky. Představíme klasické i dávno zapomenuté zvyky našich Vánoc a ozdobíme si tradiční stromeček.

Ukážeme kreativní balení dárků v podobě finančních obnosů – obyčejné obálky totiž pod stromečkem mnoho parády nenadělají. Vánoční atmosféru na sebe budete moci doslova nechat dýchnout s domácím difuzérem podle našeho návodu. V rámci příprav na jaro nezapomeneme na péči o vyklíčené muškáty. A aby sváteční atmosféra dlouho vydržela, nezapomeneme ani na rady ohledně péče o stromeček.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 19. prosince 2021 v 11.55 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také