Jak na to

8. prosince 2017 12:10

Víte, co je to erárium? Dozvíte se v pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! Po týdenní pauze se do vašich domácností opět vrací oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Václavem Postráneckým.

V dalším díle pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ představíme pokojové rostliny původem z Ameriky. Ukážeme také, jak si vyrobit kouzelné vánoční elfy. Přemýšlíte nad čtyřnohým vánočním dárkem? Poradíme, jaké jsou výhody a nevýhody adopce psa z útulku. Nejen na silvestrovskou party si vyrobte domácí nápojový automat. Jak na to, předvedeme v rubrice Prima NÁPADY.

Mysleli jste si, že houbařské sezoně dávno odzvonilo? Vyvedeme vás z omylu a ukážeme houby, které se dají sbírat v zimě. Podobně je to s rybařením. Ukážeme, jak chytat ryby v zimě. Samozřejmě na vás čeká i listárna s Václavem Větvičkou. A na závěr představíme tajemná erária.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.

Sledujte v neděli 10. prosince 2017 ve 12.10 na Primě

Sdílejte článek

Přečtěte si také