Jak na to

4. května 2018 11:50

Víte, jak funguje technika leptání? Dozvíte se  v pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! Do vašich domácností se opět vrací oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Václavem Postráneckým.

Po zimě bude v zahradě potřeba opravit poškozená místa v trávníku. Podíváme se, jak funguje technika leptání a jak s její pomocí dekorovat sklo. Dozvíme se vše o chovu japonských křepelek ve voliéře a v rubrice Prima NÁPADY se naučíme tvarovat živé ploty a dřeviny.

Kryštof Kolumbus neměl o jejich existenci ani tušení, a proto ho zmátly – my už ovšem dnes víme, že se nejednalo o podivné stromy s různými druhy listů, jak si mořeplavec myslel, ale o stromy obrostlé epifytickými rostlinami. Ostatně i my je můžeme pěstovat, stejně jako si můžeme postavit na zahradě zelenou oázu – tunel z vrbového proutí. Nebude chybět pravidelná listárna s Václavem Větvičkou a na závěr vyrazíme do boje s plevelem.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezónních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.

Sledujte v neděli 6. května 2018 v 11.55 na Primě

Sdílejte článek

Přečtěte si také