Jak na to

27. listopadu 2020 11:55

Pavlína Wagnerová

Vyrobte si adventní svícen v netradičních barvách

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

První adventní nedělí začíná období klidu, míru a pohody. Ještě před tím je ale třeba dohnat podzimní resty, především zazimovat pořádně zahradu – shrabat listí, zrýt záhonky a přihrnout ozimní zeleninu. A samozřejmě pak uklidit na dalších pár měsíců zahradní náčiní. V Prima NÁPADECH se Pavel „Kutil“ Zeman a Honza Herman pustí do výroby stylového stojánku na nože a rovnou poradí, jak si nože správně nabrousit. Chcete do domácnosti malého a roztomilého společníka? Pak možná uvažujete nad křečkem. Prozradíme, co bude ke spokojenému životu u vás potřebovat.

Ve svátečním duchu ukážeme, jak si vyrobit dekorace na vánoční stůl, aby to nezruinovalo vaši peněženku. Pustíme se i do výroby adventního svícnu v netradičních pastelových barvách. Listárna bude tentokrát zahrádkářská. Na vánoční úklid není pozdě ani teď – poradíme, jak při něm využít jedlou sodu. V zimě nechybí čerstvá zelenina jen nám, ale i našim čtyřnohým mazlíčkům. Zkuste proto svým kočkám vypěstovat trávu pro kočky. A nezapomeňte ani na péči o pokojové rostliny.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 29. listopadu v 11.55 na Primě!


Přečtěte si také