Jak na to

20. prosince 2019 11:55

Pavlína Wagnerová

Vytvořte si originální vánoční dekoraci na stůl

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

Tak už i čtvrtá, andělská svíčka se rozhořela na našem adventním věnci, proto je nejvyšší čas pustiti se do finálních štědrovečerních příprav: společně se naučíme plést vánočku, připravíme originální květinovou dekoraci na sváteční stůl, vyrobíme dárky pomocí hobby řezacího plotru a vytvoříme vánoční vintage ozdoby pomocí krajek a knoflíků. A když už je máme na stole, využijeme krajky také k nazdobení malých dekoračních stromečků.

Ačkoli jsme všichni plní nedočkavosti z nadcházejícího Štědrého večera, stranou nezůstane ani Listárna Václava Větvičky. Na závěr se mohou pánové přiučit, jak mají pečovat o své svršky v malé škole žehlení. Dámy si zase rozšíří obzory prostřednictvím pozapomenutého receptu na skvělé vánoční nadívané šneky, kteří bývali tradiční součástí vánoční hostiny.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Sledujte v neděli 22. prosince 2019 v 11.55 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také