Jak na to

24. června 2022 11:55

Gabriela Svoboda

Vyzkoušejte luxusní makronky s cizrnou podle receptu Luboše Rychvalského

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem a Evou Borskou.

Poslední předprázdninový díl pořadu začneme výrobou šikovného pomocníka na sušení bylinek z rámů na obrazy. Jak jinak než Na Míru. Zaměříme se na podzemní škůdce, kteří i přesto, že je nevidíme, mohou na naší zahradě způsobit velké škody. Beze ztrát zpracujeme tentokrát římský hrách neboli cizrnu, kterou využijeme při výrobě makronek s hummusem. A pokud si chcete i na své pergole připadat jako u moře, poradíme, jak si na ni navěsit efektní závěsy a záclony.

Jednoduchost zahrad našich babiček může být inspirací i v dnešní době. Ukážeme, jak jejich principy využít. Sice je léto a nad topením tak asi mnoho z nás neuvažuje, možná je ale ten správný čas se na něj zaměřit před nadcházející sezonou. Představíme proto alternativy v topení. Pokud se chystáte na dovolenou i s vaším čtyřnohým mazlíčkem, poradíme, jak jemu i vám cestu co nejvíce zpříjemnit a bezpečně si ji užít. Čtrnáct týdnů soutěže Klíč k novému balkonu je u konce. Vyhlásíme proto jejího vítěze a ukážeme vám proměnu balkonu pod naší taktovkou.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je magazín plný praktických rad a nápadů pro všechny milovníky zahrad, teras i balkonů, stoupence tradičních hodnot i trendů moderní doby a vyznavače příjemného, bezpečného bydlení. S moderátorskými hvězdami Oldřichem Navrátilem, Evou Borskou, Markétou Mayerovou, s hercem a kutilem Mírou Noskem, zahradními experty Ludmilou Duškovou a Honzou Kopřivou, veterinářkou Míšou Riedlovou a designérkou džungloidních zahrad Radkou Votavovou.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 26. června 2022 v 11.55 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také