Jak na to

4. října 2019 11:55

Pavlína Wagnerová

Z dýně si můžete vyrobit neobvyklou kočičí dekoraci

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

První říjnovou neděli nasbíráme suchá semena pro výsevy v příštím roce a naučíme se rozmnožovat orchideje in vitro. Zahradník Milan Havlis nám představí méně známý, stálezelený keř leukotoe, jehož jméno bylo inspirováno krásnou perskou princeznou. Milovníkům koček prozradíme v rubrice Naše zvíře více o mimořádně přátelských burmillách, jednom z posledních uznaných plemen krátkosrstých koček. A aby jich nebylo málo, vyrobíme si z dýní roztomilou podzimní dekoraci – kočičí partu.

V rubrice Prima NÁPADY předěláme obyčejný barel na zcela originální mycí kout do dílny. Pustíme se do výběru vhodné fasády pro dům. Receptář by nebyl tím, čím je, bez oblíbené Listárny Václava Větvičky.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Sledujte v neděli 6. října 2019 v 11.55 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také