Jak na to

8. května 2020 11:44

Pavlína Wagnerová

Ze staré židle můžete vyrobit vozítko na zahradní nářadí

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

Dnešní neděli začneme cennými tipy, jak pečovat o zasazené brambory, abychom měli co nejbohatší úrodu, a poradíme, které květiny vysazené v truhlících budou nejlépe zdobit naše balkóny a parapety. Ve veterinářské poradně se dozvíme, jak ulevit od alergie našim psím kamarádům, a Šárka nám ukáže, že i z betonu se dá vyrobit krásný šperk. Naši kutilové vyrobí ze staré židle užitečného pomocníka na zahradu, díky kterému budeme mít veškeré nářadí vždy po ruce.

Na závěr nebudou chybět ani rady na úsporu v naší domácnosti. Povíme si o moderním způsobu využití fotovoltaické energie a poradíme, jak správně vybrat lůžkoviny a jak o ně pečovat.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 10. května 2020 v 11.55 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také