Jak na to

19. března 2021 12:00

Pavlína Wagnerová

Zkuste postavit pejskovi pelíšek s boudou v jednom

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

První jarní vydání Receptáře prima nápadů ukáže, jak se už teď pořádně postarat o trávník, aby vás jeho zelená krása těšila celé léto. Pavel „Kutil“ Zeman a Honza Herman se pustí do výroby šikovného boudo-pelechu, který potěší vaše čtyřnohé mazlíčky. A u nich se ještě zdržíme a s paní veterinářkou Míšou Riedlovou poradíme, jak je chránit před blechami a klíšťaty. Vitaminovou bombu v podobě klíčků si snadno vypěstujete sami doma, klidně i v paneláku. Ukážeme, jak na to.

Košíkářství je jedno z nejstarších řemesel, tak vás naučíme, jak si pomocí jeho základů vytvořit krásný obal na květináč. Přineseme i návod na pěknou ozdobu na dveře či branku k domu v podobě veselého jarního domečku. Nyní je rozhodně ta správná doba postarat se o růže – prozradíme, jak je zakrátit, přihnojit a předcházet jejich chorobám. A prozradíme také, jak na dokonalou výživu ovocných stromů.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 21. března 2021 v 11.45 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také