Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Svatba v tónech levandule: Zařiďte svůj velký den ve stylu Provence

Levandulová svatba je snem mnoha budoucích nevěst. Vy i vaši hosté z ní budete nadšeni. Je totiž tak něžná, elegantní a zároveň trendy. Máme pro vás několik nápadů, kam všude můžete levanduli zakomponovat. Provence se tak snadno dostane i na vaši svatbu.
Vydáno: 26.06.2018
levandulová svatba
levandulová svatba Autor: istock.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Než se dostanete k inspirativním fotografiím, poradíme vám pár osvědčených levandulových tipů:

Nebojte se využít více fialkových odstínů

Aby byla vaše svatební dekorace jedinečná a nezapomenutelná, zakomponujte do ní nejen nejjemnější a nejsvětlejší fialkové tóny, ale také tmavé švestkové odstíny.

Nepodceňte pozvánky

Začněte s tématem svatby od samotného začátku, tedy od svatebního oznámení. První dojem je vždy silný. Jestli si na svatební oznámení troufnete, vyrobte si ho sami. V obálce by rozhodně neměla chybět snítka levandule.

Levandulová svatba je krásná!
Levandulová svatba je krásná!
istock.com

Využijte všech smyslů

Myslete na to, že celkový dojem utváří vnímání všemi smysly. Provoňte si obřad, použijte třeba aromalampy. Motivy levandule dostaňte také do občerstvení (levandulový přípitek, limonáda, snítka levandule v drinku, fialkový svatební dort apod.) a také do výzdoby a oblečení (levandulové svatební šaty a oblek, prostírání, mašle na židlích, květiny na stolech...). Slavnostní oběd mohou podkreslovat francouzské písně navozující atmosféru Provence.

Připravte tematický fotokoutek

Fotokoutky na svatbách a podobných akcích se těší velké oblibě, i v dnešní době mobilních telefonů. Neměl by proto na vaší svatbě chybět. Zařiďte si ho v provensálském stylu. Přizpůsobte mu zvolené doplňky a třeba i kulisy. Tak se stane váš velký den opravdu nezapomenutelným.

ŠP

Článek je zařazen v: svatba , levandule , výzdoba
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
7