Trendy

17. května 2021 14:26

redakce Prima Zoom

Pusťte do svého domova moderní vítr

Spot Wi-Fi O2

Dokážete si ještě představit svůj život bez internetu? Možná jenom na pár dní. Většina českých domácností má internet a mobilní data už jsou rutinní záležitostí. S čím se ale většina lidí potýká, je nekvalitní připojení, které má zvládnout home office i on-line výuku. Víte, jak si zajistíte přísun super internetu?

Začněte od začátku

Jak už asi tušíte, nadáváním napomalý internet nevyřešíte vůbec nic. Pokud se vám stává často, že vám vypadává obraz nebo zvuk při on-line poradách, musíte zasáhnout. Je to totiž jenom vaše vizitka. Ozvěte se svému poskytovateli internetu, jestli není nějaká možnost, jak vylepšit váš domácí internet. Mezi takové základy patří umístění modemu nebo routeru. Chyba může být právě vtom, že je máte špatně umístěny nebo přímo schovány. Aby se internet dobře šířil, musí být modem ideálně vevýšce očí. Bojujete stím, že váš modem není moc hezký akazí vizuál vašeho obýváku? Máme pro vás perfektní řešení.

Designová vychytávka

Už nemusíte schovávat modem zavázy. Stačí, když si pořídíte nový Smart Box odO2. Kromě toho, že to je supervýkonný modem, který vám zajistí dokonalé připojení internetu, tak je navíc idesignově velmi hezký. Tím pádem ho můžete sklidným srdcem vystavit anemusíte se stydět zažádnou obludu santénkami. Ukazuje čas, venkovní teplotu ijmeniny. Také si můžete vybrat design bočních stěn. Tím pádem vám lépe zapadne dointeriéru.

Schytrou domácností ušetříte

Smart Box vám může posloužit také jako centrální mozek vaší chytré domácnosti. Přes aplikaci si můžete nastavit tzv. denní scénáře. Naprogramujete si automatické otevírání oken, uvaření ranní kávy apuštění zpráv. Stejně tak si můžete naprogramovat ivysávání robotického vysavače, sekačky natrávu aosvícení. Díky Smart Boxu se vám opravdu otevře nový svět. Těšte se narychlý internet azjednodušení vašich každodenních povinností. Tak naco ještě čekáte?

Nový O2 Smart Box

  • Inteligentní Wi-Fi spodporou Wi-Fi 6
  • Infodisplej smeteostanicí, hodinami asvátky
  • Možnost přizpůsobení vzhledu displeje adesignových potisků
  • Nekompromisní výkon srychlostí až 1 000 Mb/s
  • Funkce Chytré domácnosti
  • Prodloužená záruka na5 let

Více info na www.O2.cz

Sdílejte článek
Štítky Internet

Přečtěte si také