Trendy

22. března 2021 07:00

redakce Prima Zoom

Nový pokojíček jako z pohádky. Designéři Postav si sen! promění vlhkou tmavou místnost v království

Postav si sen! (5) - upoutávka

Maminka Naďa zůstala s dcerou Izabelkou sama. Bydlí v malém a zanedbaném bytě. Naďa si přeje jediné: aby designéři Postav si sen! předělali jednu místnost na dětský pokojíček plný barev. Zuzana Schubertová a Viktor Čikoš se toho zhostí s energií jim vlastní!

Premiérový díl Postav si sen! sledujte vpondělí 22. března na Primě od 21:35.

Naďa se zamilovala, ale když otěhotněla, partner chtěl, aby šla na potrat. To odmítla a přítel ji opustil. Maminka tak vychovává dceru sama. Nedávno ztratila práci a zažívá teď nejtěžší období svého života. Naštěstí jí pomohla rodina a Naďa má vlastní bydlení. Je to ale tmavý a vlhký byt vpřízemí činžovního domu. Musí tak nastoupit designéři Zuzana Schubertová a Viktor Čikoš, aby ho proměnili.

Všechny informace o Postav si sen! najdete ve speciálu:

Místnost, ve které spí společně maminka i dcera, projde kompletní rekonstrukcí, která se neobejde bez stavebních úprav zdí a stropů. Za nábytkem se totiž objeví plíseň. Bude také potřeba vyrobit nábytek na míru, protože vpokoji není ani jeden pravý úhel a je tu také velice nepravidelný výklenek.

Odvysílané díly můžete sledovat zdarma on-line:

Izabelka si přeje patro na spaní. To jí designéři také splní a všude vinteriéru použijí Izabelčinu oblíbenou růžovou barvu. Aby toho nebylo málo, připraví si Zuzana sViktorem i překvapení pro maminku Naďu!

Přečtěte si o designérech, kteří mají proměnu na starost: