reklama

Zuzana Schubertová

redakce Prima Zoom
4. února 2021
Zuzana Schubertová se vrátila na obrazovky Primy. Po práci na proměnách v pořadu Jak se staví sen, navrhuje interiéry v pořadu Postav si sen. Spolupracuje se svým partnerem Viktorem Čikošem.
reklama

Oblíbená designérka se navrhování interiérů věnuje už jedenáct let a vede interiérové studio Epes Rádes. Vroce 2013 otevřela svůj obchod, kde, jak sama říká, toužila propojit interiérové navrhování s prodejem netradičních bytových doplňků, autorských výrobků, stínidel na míru a tapet.

Zuzana Schubertová absolvovala diplomové studium na škole designu Intermezzo. Ráda podporuje české ruce a autorskou výrobu. „Tvořit domov pro druhé je něco, co mě neskutečně naplňuje. Každý můj klient ve mně zanechá kousek ze sebe a já v jeho interiéru zase ten svůj. Je to fascinující. Není to jen o designu. Práce designéra je vlastně propojením kreativity, ergonomie, psychologie a empatie zároveň.“

VPostav si sen pracuje sViktorem Čikošem, který má na starost spíše technickou část proměn. Zuzana Schubertová se soustředí na interiér a jeho vizuální stránku.

Proměny, na kterých pracovala Zuzana Schubertová v pořadu Postav si sen!:

V Postav si sen se můžete těšit i na další oblíbené designéry:

Sílejte článek
Zobrazit komentáře ke článku
reklama