Trendy

26. června 2018 06:00

redakce Prima Zoom

Svatba v tónech levandule: Zařiďte svůj velký den ve stylu Provence

Levandulová svatba je snem mnoha budoucích nevěst. Vy i vaši hosté z ní budete nadšeni. Je totiž tak něžná, elegantní a zároveň trendy. Máme pro vás několik nápadů, kam všude můžete levanduli zakomponovat. Provence se tak snadno dostane i na vaši svatbu.

Než se dostanete kinspirativním fotografiím, poradíme vám pár osvědčených levandulových tipů:

Nebojte se využít více fialkových odstínů

Aby byla vaše svatební dekorace jedinečná a nezapomenutelná, zakomponujte do ní nejen nejjemnější a nejsvětlejší fialkové tóny, ale také tmavé švestkové odstíny.

Nepodceňte pozvánky

Začněte stématem svatby od samotného začátku, tedy odsvatebního oznámení. První dojem je vždy silný. Jestli si na svatební oznámení troufnete, vyrobte si ho sami. Vobálce by rozhodně neměla chybět snítka levandule.

Využijte všech smyslů

Myslete na to, že celkový dojem utváří vnímání všemi smysly. Provoňte si obřad, použijte třeba aromalampy. Motivy levandule dostaňte také do občerstvení (levandulový přípitek, limonáda, snítka levandule vdrinku, fialkový svatební dort apod.) a také do výzdoby a oblečení (levandulové svatební šaty a oblek, prostírání, mašle na židlích, květiny na stolech...). Slavnostní oběd mohou podkreslovat francouzské písně navozující atmosféru Provence.

Připravte tematický fotokoutek

Fotokoutkyna svatbách a podobných akcích se těší velké oblibě, i vdnešní době mobilních telefonů. Neměl by proto na vaší svatbě chybět. Zařiďte si ho v provensálském stylu. Přizpůsobte mu zvolené doplňky a třeba i kulisy. Tak se stane váš velký den opravdu nezapomenutelným.

ŠP

Sdílejte článek

Přečtěte si také