reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Zmrzlinové barvy: Tenhle letní trend vám zachutná a dáte si ho i na podzim!

Pastelové barvy podle příchutí zmrzliny vám zachutnají!
Autor: unsplash.com Pastelové barvy podle příchutí zmrzliny vám zachutnají!
Výběr barev připomíná návštěvu cukrárny. Přijdete k pultu a řeknete si třeba o jahodovou nebo vanilkovou zmrzlinu. Tímhle se inspiroval poslední trend v bydlení. Pastelové barvy tu získávají prostor, a protože nikdy nezůstaneme u jedné příchutě zmrzliny, i tady je potřeba jich vybrat víc najednou.

reklama

Trend světlých jásavých barev souvisí i se stoupající oblibou tropických motivů. Letos nám navíc přeje počasí, ke kterému se zmrzlinové barvy a tropické vzory náramně hodí. I když se zářím přijde podzim, pastelové barvy nám v bytě mohou zůstat a prosvětlit ho.

Budou vypadat optimisticky, až se dny zkrátí, a navíc se dobře snáší s neutrálními ale i výraznými barvami. Pokud se nechcete pouštět do malování, podívejte se po nábytku v tónech růžové, fialové, zelené, modré nebo žluté.

Do kuchyně se bude hodit citrónová
Autor: istock.com Do kuchyně se bude hodit citrónová

A pokud chcete jen obměnit interiér, pak je nejlepší sáhnout po výrazných doplňcích nebo nádobí. Keramická váza v jasné barvě vnese do bytu barvy a taky léto. A můžete ji využít i v zimě. Podívejte se do galerie na nápady, jak se zmrzlinovými barvami pracovat.

reklama

Článek je zařazen v: zmrzlina , pastelové barvy , léto , trend

reklama

Přečtěte si také