Trendy

26. července 2018 06:00

redakce Prima Zoom

Zmrzlinové barvy: Tenhle letní trend vám zachutná a dáte si ho i na podzim!

Výběr barev připomíná návštěvu cukrárny. Přijdete k pultu a řeknete si třeba o jahodovou nebo vanilkovou zmrzlinu. Tímhle se inspiroval poslední trend v bydlení. Pastelové barvy tu získávají prostor, a protože nikdy nezůstaneme u jedné příchutě zmrzliny, i tady je potřeba jich vybrat víc najednou.

Trend světlých jásavých barev souvisí i se stoupající oblibou tropických motivů. Letos nám navíc přeje počasí, ke kterému se zmrzlinové barvy a tropické vzory náramně hodí. I když se zářím přijde podzim, pastelové barvy nám vbytě mohou zůstat a prosvětlit ho.

Budou vypadat optimisticky, až se dny zkrátí, a navíc se dobře snáší sneutrálními ale i výraznými barvami. Pokud se nechcete pouštět do malování, podívejte se po nábytku vtónech růžové, fialové, zelené, modré nebo žluté.

A pokud chcete jen obměnit interiér, pak je nejlepší sáhnout po výrazných doplňcích nebo nádobí. Keramická váza vjasné barvě vnese do bytu barvy a taky léto. A můžete ji využít i vzimě. Podívejte se do galerie na nápady, jak se zmrzlinovými barvami pracovat.

Sdílejte článek

Přečtěte si také