Vánoce

15. listopadu 2017 07:59

Matouš Hartman

LED světla rozsvítí Vánoce. Jsou levná a všestranná, ozdobte s nimi svůj dům

Modernější varianta vánočních světélek je všestranná a zajímavě prozáří váš dům. Nejedná se o nijak drahou záležitost a LED světla využijete i mimo vánoční dny. Seženete je v obchodech s nábytkem i ve velkém na internetu. Praktičtější jsou ta, na která vám bude stačit baterie.

Snimi se lépe pracuje při výrobě vánočních dekorací. Můžete si vybrat zrůzných barevných variací, ale my doporučujeme klasické bílé nebo žluté světlo, které působí elegantně i moderně a vyhnete se tomu, že to bude u vás vypadat jako ve vykřičeném domě.

Zašpuntujte světlo

Na vůbec nejjednodušší dekoraci sLED řetězem budete potřebovat jen hezky vypadající lahev. Může být zčirého nebo barevného skla, to už je na vás. Řetěz naaranžujete dovnitř a zapínání schováte za hrdlo láhve. Když dáte více lahví vedle sebe, vytvoříte působivou minimalistickou dekoraci.

Rozsviťte větve

Pořiďte si smrkové větve nebo i jen uschlé větve listnatých stromů a položte je vbytě na nábytek nebo je dejte do velké vázy. Obmotejte je řetězem, zapínání krásně schováte pod jehličí nebo do vázy a vánoční dekorace je na světě. Budete tak doma mít vánoční stromeček ještě předtím, než nazdobíte ten velký.

Snadná dekorace, která nemusí sloužit jen o Vánocích, Foto: Pinterest.com

Obmotejte je kolem nábytku

Co dát třeba řetěz kolem stínidla lampy, nebo ho naaranžovat mezi rámečky sfotografiemi? Můžete je také umístit mezi vánoční ozdoby do mísy na stůl a máte hned hotovo. Nenáročná vánoční dekorace připravená kpoužití už o adventu.

LED světla můžete obmotat prakticky kolem čehokoli, Foto: istock.com

Zakomponujte světla do věnce

Další jednoduchá dekorace vyřeší otázku, jak nazdobit základní věnec na dveře ze smrkových větviček. Obmotejte ho LED světelným řetězem a doplňte velkou červenou mašlí. Moderní jednoduchá dekorace inspirovaná starými časy je na světě.

Věnec zazáří, doslova, Foto: istock.com

(mh)

Další články:

Sdílejte článek

Přečtěte si také