reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

LED světla rozsvítí Vánoce. Jsou levná a všestranná, ozdobte s nimi svůj dům

matoušhartman , Vydáno: 15.11.2017
Na Vánoce si nakupte LED světlené řetězy
Autor: istock.com Na Vánoce si nakupte LED světlené řetězy
Modernější varianta vánočních světélek je všestranná a zajímavě prozáří váš dům. Nejedná se o nijak drahou záležitost a LED světla využijete i mimo vánoční dny. Seženete je v obchodech s nábytkem i ve velkém na internetu. Praktičtější jsou ta, na která vám bude stačit baterie.

reklama

S nimi se lépe pracuje při výrobě vánočních dekorací. Můžete si vybrat z různých barevných variací, ale my doporučujeme klasické bílé nebo žluté světlo, které působí elegantně i moderně a vyhnete se tomu, že to bude u vás vypadat jako ve vykřičeném domě.

Zašpuntujte světlo

Na vůbec nejjednodušší dekoraci s LED řetězem budete potřebovat jen hezky vypadající lahev. Může být z čirého nebo barevného skla, to už je na vás. Řetěz naaranžujete dovnitř a zapínání schováte za hrdlo láhve. Když dáte více lahví vedle sebe, vytvoříte působivou minimalistickou dekoraci.

V lahvích působí LED řetězy efektně
Autor: Pinterest.com V lahvích působí LED řetězy efektně

Rozsviťte větve

Pořiďte si smrkové větve nebo i jen uschlé větve listnatých stromů a položte je v bytě na nábytek nebo je dejte do velké vázy. Obmotejte je řetězem, zapínání krásně schováte pod jehličí nebo do vázy a vánoční dekorace je na světě. Budete tak doma mít vánoční stromeček ještě předtím, než nazdobíte ten velký.

Snadná dekorace, která nemusí sloužit jen o Vánocích Foto: Snadná dekorace, která nemusí sloužit jen o Vánocích, Foto: Pinterest.com

Obmotejte je kolem nábytku

Co dát třeba řetěz kolem stínidla lampy, nebo ho naaranžovat mezi rámečky s fotografiemi? Můžete je také umístit mezi vánoční ozdoby do mísy na stůl a máte hned hotovo. Nenáročná vánoční dekorace připravená k použití už o adventu.

LED světla můžete obmotat prakticky kolem čehokoli Foto: LED světla můžete obmotat prakticky kolem čehokoli, Foto: istock.com

Zakomponujte světla do věnce

Další jednoduchá dekorace vyřeší otázku, jak nazdobit základní věnec na dveře ze smrkových větviček. Obmotejte ho LED světelným řetězem a doplňte velkou červenou mašlí. Moderní jednoduchá dekorace inspirovaná starými časy je na světě.

Věnec zazáří, doslova Foto: Věnec zazáří, doslova, Foto: istock.com

(mh)

Další články:

 

Bílé Vánoce si dokážeme zařídit i bez vhodného počasí

Bílé Vánoce bez sněhu: Jak zařídit pohádkové svátky jako z Ladových obrázků?

Najít správný dárek dá práci

„Levný“ není sprosté slovo. Máme pro vás nápady na finančně dostupné vánoční dárky

reklama

Článek je zařazen v: Vánoce , dekorace , inspirace , LED světla , vánoce 2017

reklama

Přečtěte si také