Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

„Levný“ není sprosté slovo. Máme pro vás nápady na finančně dostupné vánoční dárky

Vánoce se sice zatím zdají být na míle daleko, ale…neříkáme si přesně tohle každý rok? A pak tradičně pořádáme zběsilý hon na dárky na poslední chvíli. Pokud si stále myslíte, že času je zatím dost a především financí málo, máme pro vás řešení pro každou příležitost.
Vydáno: 12.11.2017
Najít správný dárek dá práci
Autor: istock.com Najít správný dárek dá práci
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Univerzál

Není nic lepšího, než osobní dárek. A co je víc osobní, než pěkná fotografie s vaším blízkým? Maminka, tatínek, strýček nebo kamarádka – ti všichni jistě ocení zarámovanou vzpomínku na krásné časy strávené společně. A pokud nechcete troškařit, vytvořte jim rovnou hezké album s vtipnými popisky. Jen nezapomeňte na základní pravidlo – fotografie vybíráme podle toho, jak na nich vypadá obdarovaný, a ne my sami!

Fotografie udělají radost vždycky Foto: Fotografie udělají radost vždycky, Foto: istock.com

Pro maminky, babičky a tetičky

Pokud chcete ženám ve své rodině dát něco od srdce, ale zároveň neutratit půl výplaty, vyrobte jim pečený čaj! Je to snadné a receptů je plný internet. Navíc z jednoho plechu naplníte hned několik sklenic, které buď koupíte za pár korun v domácích potřebách, nebo jednoduše pořádně vymyjete staré zavařovačky. Když pak ještě čaj opatříte etiketou z barevného papíru vysvětlující přípravu a použité ovoce, bude úspěch zaručen. A malý tip na závěr – nebojte se experimentovat s kořením. Kromě osvědčené skořice skvěle funguje například i zázvor nebo hřebíček.

Čaj ohřeje ve studených zimních dnech Foto: Čaj ohřeje ve studených zimních dnech, Foto: istock.com

Ach ti muži

Určitě to znáte. Pro ženy se nakupuje tak snadno! Svíčky, kosmetika, oblečení…ale co cenově dostupného koupit takovému dědečkovi? Pokud už přečetl všechny knihy světa a v chodbě má galerii vašich fotografií, zkuste letos tohle – kupte mu papuče. Zdá se to sice banální, ale speciálně v zimním období jde o celkem praktický dárek. A pokud ještě do jedné z bot srolujete osobní dopis, ve kterém vysvětlíte, proč vám na něm tak záleží (případně v závěru přidáte vtipnou historku na odlehčení), není čeho se obávat.

Papuče se hodí Foto: Papuče se hodí, Foto: istock.com

Sourozenci

Není to sice příliš poetické, ale taková jsou fakta – peníze stojí v žebříčku TOP10 dárků poměrně vysoko. Speciálně mladší sourozenci, kteří ještě studují, ocení pár stovek rozhodně víc, než nepadnoucí svetr. Co ale tenhle rok zkusit originálnější balení? Kupte pár huňatých zimních ponožek (jeden z nejvíc klišé vánočních dárků) a do nich vložte finanční příspěvek. Pokud navíc víte, že se váš bratr chystá na cestu do zahraničí, proměňte koruny za eura, dolary či libry. Určitě ocení, že nebude muset na poslední chvíli běžet do směnárny.

 

Do ponožek můžete schovat i jiný dárek Foto: Do ponožek můžete schovat i jiný dárek, Foto: istock.com

Přátelé, kamarádi

Hned zkraje malý návrh – pokud ve vaší partě stále ještě kupujete dárky stylem všichni všem, zvažte letos zavést tzv. Tajného Santu. Měsíc před Vánocemi proběhne losování a každému bude přidělen jeden šťastlivec. Pro něj pak můžete zvolit opravdu low-cost dárek jako osobní kupóny. Voucher na odvoz z hospody, voucher na hlídání psa, voucher  na vyzvednutí dětí ze školy…originalitě se meze nekladou! Pak už jen stačí chvíli si pohrát s grafikou a dílo je dokonáno.

Zahrajte si Tajného Santu Foto: Zahrajte si Tajného Santu, Foto: istock.com

Naši partneři

Říkáte si, že jsme zapomněli na tipy na dárky pro vaše drahé polovičky? Kdepak, ale speciálně u žen může být výběr vánočního dárku tak choulostivé téma, že si to jednoduše nevezmeme na zodpovědnost! Slovní spojení levný dárek pro přítelkyni je pak o rozchod si koledující oxymóron. Ale pokud jste zcela ztraceni, vězte, že šperky ještě žádnou ženu nikdy neurazily.

Pokud nevíte, vsaďte na klasiku Foto: Pokud nevíte, vsaďte na klasiku, Foto: istock.com

Další články:

Jak si zařídit vánoční pohodu?

Vánoční pohoda: Jak si svátky užít bez stresu? Vyzkoušejte následující tipy

Online nákupy ušetří čas i peníze

Nákupy online, jak je v pohodě zvládnout? Dárky objednáte snadno díky těmto tipům

Bílé Vánoce si dokážeme zařídit i bez vhodného počasí

Bílé Vánoce bez sněhu: Jak zařídit pohádkové svátky jako z Ladových obrázků?

Článek je zařazen v: dárky , Vánoce , inspirace , vánoční dárky , nápady , vánoce 2017
Reklama