Jak na to

11. března 2017 06:00

Podívejte se svým mazlíčkům na zoubek: Jak na to prozradí Váš Prima Receptář

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! Po týdnu se do vašich domácností opět vrací oblíbený hobby magazín VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ s Václavem Postráneckým.

Čištění zubů je pro nás každodenní samozřejmostí. Péči o chrup ale vyžadují i naši mazlíčci. Poradíme, jak na to u psů i koček. Pan Radek Frýželka představí různé druhy terárií a poradí, které je nejvhodnější například pro pavouky. Pěstování rostlin pod umělým osvětlením je v poslední době hitem. Pořizovací cena je nízká a pěstovat můžete celoročně doma! Přineseme také rady, jak správně provést výsev a na co si při něm dát pozor.

Není pepř jako pepř. Jaké bylinky a rostliny chutnají po česneku a jak se pěstuje ten „pravý“? Výběr postelového roštu značně ovlivňuje kvalitu spaní. Poradíme, zda vybrat laťkový, lamelový nebo segmentový i jak ho správně nastavit. Pan Václav Větvička v listárně odhalí líčidlo jedlé a prozradí, jak ho rozeznat od jeho jedovatého příbuzného. A na závěr pan Martin Beránek ukáže, jak na řez vinné révy pěstované u tyče.

VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ, oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat sledujte v neděli 12. března 2017 v 11.50 na Primě. Pořadem plným nejen sezónních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.

Všechny díly RECEPTÁŘE najdete na webu Primě PLAY.

ZDE najdete vše o pořadu VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ.

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky terárium vinná réva čištění zubů výsev

Přečtěte si také