Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Inspirace: Jak krásně prostřít letní stůl v zahradě

Povyšte běžný okamžik na zážitek.
Vydáno: 20.06.2015
Prostý stůl rozzářily barvy
Prostý stůl rozzářily barvy Autor: Pinterest/HouseBeautiful.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Celý rok zpravidla šetříme na dovolenou, na té jsme ale pak týden, dva a zbytek léta trávíme na zahradě anebo chalupě. Tak proč i tady neprožít sváteční okamžiky a prodloužit si tak výjimečné chvíle. Stačí k tomu málo, třeba nápaditě prostřený jídelní stůl. Přitom nemusíte hned kupovat drahé dekorace. Jen si třeba pořiďte několik barevných sad papírových ubrousků, abyste je mohli kombinovat s květinami, které právě na zahradě kvetou. Už jen výrazné barevné ladění stolu díky ubrouskům a květinám se postará o silný dojem.

Posbírejte stejnobarevné lahve od vína a doplňte je stejnou květinou. Vše dejte do jednoho houfu a rázem máte zajímavý efekt. Anebo obyčejnou zavařovačku obalte do květů třeba levandule nebo jitrocele a máte krásnou svítilnu. Další báječnou inspiraci najdete ve fotogalerii:

(mar)

Mohlo by vás zajímat:

Připravit zahradu na svatební den nemusí být jenom nervy a stres. Pokud nezapomenete na detaily a začnete se jejich přípravě věnovat včas, zažijete i spoustu hezkých chvil.

Svatba na zahradě: Tipy na jednoduché dekorace

Bílá bude na zahradním nábytku vždy krásná

Deset nejkrásnějších zahradních posezení

Nejvíce zazáří ve smíšených záhonech.

Lilie jsou ušlechtilé zahradní rostliny mnoha tváří

Článek je zařazen v:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama