Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zahrada

Inspirace: Jak krásně prostřít letní stůl v zahradě

Povyšte běžný okamžik na zážitek.
Vydáno: 20.06.2015
Prostý stůl rozzářily barvy

Celý rok zpravidla šetříme na dovolenou, na té jsme ale pak týden, dva a zbytek léta trávíme na zahradě anebo chalupě. Tak proč i tady neprožít sváteční okamžiky a prodloužit si tak výjimečné chvíle. Stačí k tomu málo, třeba nápaditě prostřený jídelní stůl. Přitom nemusíte hned kupovat drahé dekorace. Jen si třeba pořiďte několik barevných sad papírových ubrousků, abyste je mohli kombinovat s květinami, které právě na zahradě kvetou. Už jen výrazné barevné ladění stolu díky ubrouskům a květinám se postará o silný dojem.

Posbírejte stejnobarevné lahve od vína a doplňte je stejnou květinou. Vše dejte do jednoho houfu a rázem máte zajímavý efekt. Anebo obyčejnou zavařovačku obalte do květů třeba levandule nebo jitrocele a máte krásnou svítilnu. Další báječnou inspiraci najdete ve fotogalerii:

(mar)

Mohlo by vás zajímat:

Připravit zahradu na svatební den nemusí být jenom nervy a stres. Pokud nezapomenete na detaily a začnete se jejich přípravě věnovat včas, zažijete i spoustu hezkých chvil.

Svatba na zahradě: Tipy na jednoduché dekorace

Bílá bude na zahradním nábytku vždy krásná

Deset nejkrásnějších zahradních posezení

Nejvíce zazáří ve smíšených záhonech.

Lilie jsou ušlechtilé zahradní rostliny mnoha tváří

Reklama
Článek je zařazen v:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama