Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Svatba na zahradě: Tipy na jednoduché dekorace

Pokud plánujete svůj svatební den strávit pod širým nebem na vlastní zahradě, nezapomeňte na drobnosti, které navodí tu správnou stylovou atmosféru.
Vydáno: 28.05.2017
Připravit zahradu na svatební den nemusí být jenom nervy a stres. Pokud nezapomenete na detaily a začnete se jejich přípravě věnovat včas, zažijete i spoustu hezkých chvil.
Připravit zahradu na svatební den nemusí být jenom nervy a stres. Pokud nezapomenete na detaily a začnete se jejich přípravě věnovat včas, zažijete i spoustu hezkých chvil. Autor: Weddingconceptideas.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Svatba na zahradě je i v našich končinách stále běžnější záležitostí. Řada nastávajících manželů se tak snaží uniknout svazujícím konvencím, které jsou spojeny s obřadní síní nebo se salonkem v restauraci. Nemalou roli hrají určitě i finance, zahradní veselka se při troše šikovnosti dá uspořádat za velice rozumný peníz.

Zahrada je navíc ideálním prostředím pro jakoukoli společenskou událost. Stromy, květiny, zpívající ptáci a v ideálním případě i slunce totiž vytvářejí přirozenou a přitom jedinečnou kulisu. Přinášíme pár tipů, jak zahradu doladit na dokonalé místo pro svatební obřad a následnou party. Berte je jako inspiraci, některé z nich jsou opravdu jen o nápadu a realizaci, určitě se nemusíte bát, že by vás zruinovaly. Podívejte se, co dokážou bílé stužky, organza, šikovně umístěné svíčky nebo papírové lampiony.

(bras)

Mohlo by vás zajímat:

Kytice z městkého kvítí

Návod: Udělejte si svatební kytici z lučního kvítí

Kurkuma je květina původem z Indie

Chcete svatební kytku z exotiky? Kurkuma bude ideální

Do vlasů mi bláznivej kluk...

Svatební kytice z bodláků

Převislá kytice z kal

Trendy ve svatebních kyticích

Článek je zařazen v: dekorace , tipy , svatba , DIY , svatba na zahradě
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama