Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Jak poznáte, že vás soused šmíruje?

Vydáno: 20.07.2014
Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Udržovat dobré sousedské vztahy se vždy vyplatí. Být se sousedy zadobře má totiž spoustu výhod. Nejen, že budete vést poklidný život bez hádek a naschválů, ale spokojený soused vám může pomoct s celou řadou činností. Vybere vám schránku a zalije květiny, když jste na dovolené, jeho schopností můžete využít i při údržbě domu a zahrady, o hlídání zvířecích či dětských miláčků ani nemluvě. V neposlední řadě se sousedem-kamarádem můžete strávit příjemné chvíle u letní grilovačky nebo u orosené sklenky piva v hospodě „na růžku“.

Pozor si ale začněte dávat, když sousedovo přátelství přeroste únosnou mez a dotyčný kamarád se o vás a vaši rodinu začne zajímat až přespříliš. Jistě totiž nechcete, aby se váš poklidný sousedský život změnil v noční můru a z vašeho souseda se stal nebezpečný šmírák.

Přinášíme vám šest příkladů chování, kdy už byste měli zpozornět. Berte vše ale s rezervou, ne že okamžitě půjdete vaše souseda napráskat na policii za stalking.

Mohlo by vás zajímat:

Inspirováno středověkem

Tip na neprostupný plot, který bude úplně zadarmo

Poskládat keře v zahradě dohromady je pěkná věda

Základní pravidla, jak vybrat keře do zahrady

Článek je zařazen v:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama