Zahrada

4. května 2017 06:00

redakce Prima Zoom

Romantické posezení pod letní oblohou

K letní atmosféře neodmyslitelně patří posezení pod širým nebem. Usaďte se ale pohodlně. Není v létě nic lepšího, než se s knihou a drinkem uvelebit do pohodlného lehátka, číst a relaxovat. Nebo možná posedět na zahradě s přáteli a něco dobrého si ugrilovat.

Aby váš pobyt na zahradě byl co nejpříjemnější, potřebujete ten správný nábytek. Máme pro vás několik tipů.

Při výběru zahradního nábytku ale dobře promyslete, kde jej budete mít. Protože když bude plně vystaven rozmarům počasí, musí být mnohem odolnější než nábytek, který bude schovaný v altánu. Proto nevybírejte jen podle vzhledu, ale také podle materiálů, ze kterých je vyroben. Odolný je například umělý ratan, který také patří k levnějším materiálům. Ještě lépe uděláte, pokud bude mít nábytek kovovou konstrukci. Ta je v podstatě nezničitelná, a tak můžete jednotlivé kusy po čase renovovat.

Romantické duše ale ocení nábytek, který je nejen odolný, ale také dobře vypadá. Poeticky v zahradě vypadá například jednoduchý bílý nábytek, když je vhodně doplněný pěknými polštáři či podsedáky. Zamilovaní zase ocení, když se na zahradní lehátko vejdou ve dvou.

(kor)

Sdílejte článek

Přečtěte si také