Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Stará okna nevyhazujte. Postavte si skleník!

Skleník ze starých oken a dveří.
Vydáno: 27.04.2016
Skleníky
Skleníky Autor: Finehomebuilding.com/Goodshomedesign.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Skleník je ideální pomocník pro pěstování zeleniny a okrasných květin. Ne vždy se ale musí jednat o zcela nový typ dovezený z nějakého hobbymarketu. Takový skleník si můžete zbudovat i sami ze starých oken a prosklených dveří. Máme pro vás v naší galerii pár podomácku sestavených skleněných domků, které se těm koupeným přinejmenším vyrovnají.

Kdo má rád květiny, určitě by nepohrdl tak hezky vyzdobeným skleněným pomocníkem v pěstování okrasných květin a zeleniny Foto:

Skleník je vlastně takový malý domek pro zelené rostlinky. Výtečně se v něm daří sukulentům, orchidejím a tropickým rostlinám a přitom je neohrožuje déšť, chlad ani vítr. A když přidáme výhodu, kterou skleněné obydlí přináší naší zelenině, pak se nám nakupí spousta důvodů, proč si nějaký takový pořídit i na vlastní zahrádku. Navíc se hodí i pro množení pokojových i zahradních okrasných květin.

Nápadů, z čeho všeho lze skleník vybudovat, je mnoho. My vám dnes chceme ukázat, že vyhazovat stará okna a prosklené dveře je škoda. Pokud jich máte dostatek, pak máte ideální materiál pro stavbu většího či menšího ekoskleníku, který vám dobře poslouží. A jak taková prospěšná mozaika z oken a dveří může vypadat, to najdete v naší galerii.

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

V kuchyni a ve spíži se hodí každá polička. Když ještě navíc pěkně vypadá, potěší i oko.

Vyrobte si sexy police ze starých dveří

Houpačka na verandě nemusí být špatný nápad. Máte-li doma i staré dveře, pak máte i materiál, ze kterého ji můžete udělat. Nakonec stačí jen připevnit masivní řetěz.

Dobré dveře nikdy nedoslouží aneb 17 skvělých tipů, jak je ještě využít

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

16 super DIY nápadů na využití plastových láhví

Článek je zařazen v: recyklace , dveře , skleník , ušetřit , stará okna
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama