Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Vedra přicházejí. Přehlídka sexy slunečníků

O víkendu budou tropy. Pořiďte si slunečník.
Vydáno: 06.06.2014
Spočiňte
Spočiňte Autor: Profi-slunecniky.cz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Teploměr nám napovídá, že léto s plnou parádou přichází. Slunce září a láká nás to ven. Ale i slunečního svitu je občas příliš a rádi si od něj sem tam odpočineme v příjemném stínu. Ale kde ho vzít, když se nám líbí na místě, kde nestíní ani koruna stromu, ani žádná zeď, ba ani nějaká stříška pěkného altánu? Ke slovu přichází slunečník.

Člověk je vynalézavý tvor, takže slunečních stínidel je na světě nepřeberné množství. Můžete si na zahradu umístit jednoduchý slunečník v podobě deštníku se stožárem uprostřed, nebo naopak s takovým, který se nalézá vně stínící plachty. Stínící plochu můžete rozvinout ručně pouhým vysunutím, jindy pomocí kličky a někdy dokonce i motorku. Možností je spousta, a to i v barevnosti nebo tvarech. Jen se podívejte. Jaký slunečník si pořídíte vy? Vybrali jsme pro vás k inspiraci slunečníky od těch nejjednodušších konstrukcí a tvarů až po designérské výstřelky poslední doby.

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Kdo by seděl doma?

Proměňte si zahradu v druhý obývák. Poradíme, jak

Článek je zařazen v:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama